Wpisy użytkownika nestta1985 z dnia 22 września 2014

Liczba wpisów: 2

nestta1985
 
Ta panna bardzo ale to bardzo długo czekała na swój dzień no i stało się znalazłam chwilkę by ją odgruzować i zrobić foteczki . Ową  dziewczynkę kupiłam kiedyś na pchlim targu za grosze , była bardzo brudna i nawet sukienkę miała założoną tył na przód no i na kupnie się zakończyło. Lalka trafiła do poczekalni i tak czekała już  bardzo długo aż nadszedł jej dzień. To co mnie w niej urzekło to piękna dziecięca buzia i urocze  loczki , no i okazało się że panna ma sygnaturkę .
 

nestta1985
 
Ze zdobycia tej lalki jestem mega dumna. Kupiłam ją na angielskim e-bay i nie zapowiadało się że będzie to taki celny strzał. Oprócz niej w zestawie było jeszcze kilka innych lalek też od Franklina no i po aukcji było dłuuuugie czekanie już traciłam nadzieję że lalki dotrą , myślałam że pieniądze poszły w świat i na tym koniec.
No i cud po kilku tygodniach lalki dotarły do mnie i to jeszcze z niespodzianką .Okazało się że za tak długie oczekiwanie dostałam fantastyczny gratis a powodem tak długiego czekania były kłopoty rodzinne osoby wysyłającej naszczęście wszystko dobrze się zkończyło :)
  • awatar selene13: Gratuluję :) Ciekawa jestem pozostałych panien i niespodzianki.
  • awatar nestta1985: Dziękuję postaram się szybko pokazać resztę :) @selene13:
Pokaż wszystkie (2) ›